kod_yazmadan

Mobil uygulama geliştirmek isteyenlere; “Flexapp”

Kod yazmayı bilmeden mobil uygulama geliştirmek isteyenlere hizmet sunan “Flexapp” Nesim Sezer tarafından Mart 2016’da kuruldu. “Mobil uygulama geliştirmek istiyorum, ama kod yazmayı bilmiyorum” diye dertlenenlerin çaresi olan app’in altyazı çalışmaları 2009’da başlamış. Kod yazmadan nasıl uygulama geliştirilebilir diyenler için biraz açıkladık!

İyi bir mobil uygulama geliştirmek günümüzde düşündüğümüzden daha zor ve meşakkatli. Flexapp ise; maliyeti düşürerek kaliteli bir mobil uygulama geliştirmenizi sağlıyor. Flexcoder Bil. Yaz. kurucu ortağı Nesim Sezer son haline 3 yıl önce başladığı Flexapp’in son haliyle Java tabanlı bir uygulama geliştirme programını sonuçlandırmış. Windows tabanlı sunulan programla hem Android hem iOS uygulamaları geliştirmeniz artık mümkün.

Flexapp

Kurumlara lisans kiralayarak gelir elde eden application, sadece kurumlarla sınırlı kalmıyor ve bireysel de kullanılabiliyor. Flexapp uzmanları, müşterilerin yazdığı uygulama taleplerini karşılıyor.Flaxapp’in geliri ise; %20 geliştiricilerden, %20 proje sahibinden komisyon alarak oluşuyor.